משלוחי פרחים לאיירפורט סיטי

מחיר המשלוח ע”פ תקנות האתר

משלוחי פרחים וזרים לאיירפורט סיטי

משלוחי פרחים מאפשרים לחסוך בזמן יקר: על ידי שיחת טלפון או על ידי כמה הקלקות באינטרנט, ניתן להזמין זר פרחים אשר יישלח ישירות לנמען. חנויות אשר מציעור את משלוחי הפרחים, יודעות לעצב כל זר במקצועיות ובהתאמה לצורכי הלקוח. גם לאיירפורט סיטי ניתן לבצע משלוחים של זרי פרחים. חנויות פרחים הנמצאות באזור השפלה או באזור מודיעין, שהם או לוד, מציעות שירות של משלוחי פרחים אל נמל תעופה בן גוריון, ואל הפארק של איירפורט סיטי.

איירפורט סיטי והקשר לנמל תעופה בן גוריון

איירפורט סיטי זה פארק עסקי אשר נפרס על פני שטח של בערך 750 דונם, הממוקם צמוד לנמל התעופה בן גוריון. בפארק ניתן למצוא חברות הייטק, בתי מלון עסקיים, מרכזים מסחריים ומרכזי נופש ובילוי. איירפורט סיטי נבנתה על ידי מספר אדריכלים מובילים, כאשר כל משרד אדריכלים מתכנן מרכז לוגיסטי ייחודי או בניין משרדים. התמונות המרהיבות של הפארק מזכירות מראות של מרכזי תעשייה נוצצים בחוץ לארץ. הפארק הוקם לאחר שנים של מחשבה ותכנון קפדני.

מדוע לשלוח פרחים דווקא לאיירפורט סיטי

איירפורט סיטי הינו פארק בעל גוון נוצץ של הייטק וקדמה. האווירה באיירפורט סיטי משרה די תחושה של חיים שמבוססים על טכנולוגיה וסדר. קצת חסר תחושה של רומנטיקה שמדיפה ניחוחות של ימי הביניים. משלוח פרחים לאזור תעשייתי שכזה שובר במעט את השגרה היום יומית, גומאפשרת ולו לרגע -לצאת מהחשיבה הרציונאלית, לחזור לטבעיות ולפשטות של פעם.


שאלות ותשובות נפוצות

  1. האם אפשר להזמין זרי פרחים המותאמים לנחיתות?

    אצלנו בחיה פרחים אפשר לבנות עבורכם זר פרחים שישמח את יקיריכם בהגעה ארצה.
    לצורך כך נצטרך לדעת פרטים מדויקים ויהיה נכון לתאם מראש בטלפון 03-9794172

  2. איך אפשר לוודא שהפרחים יהיו טריים ויגיעו בזמן?

    חנויות פרחים שלנו נמצאות באזור השפלה, מודיעין, שהם ולוד. קרבתם לנמל התעופה בן גוריון מאפשרת לנו לתת שירות משלוחי פרחים עבור הנוחתים ואל השוהים באיירפורט סיטי.